Nauczanie zdalne od 22 marca do 11 kwietnia

Szanowni rodzice,

W związku w wprowadzeniem nauki zdalnej również dla klas 1-3 w całym kraju, informacje w linku poniżej:

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/wracamy-czasowo-do-nauki-zdalnej-w-szkolach

informujemy iż w dniu jutrzejszym tj, 19 marca prosimy o zabranie przygotowanych książek i zeszytów naszych uczniów. Od 22 marca nauka odbywać będzie się zdalnie na platformie teams, na kontach do których poprzednio Państwo uzyskali dostęp. Zajęcia będą odbywać się według planu zajęć(wyjątkiem będą zajęcia karate oraz rytmiczno-muzyczne).

Bardzo prosimy również, by w trybie pilnym do sekretariatu szkoły zgłosić zapotrzebowanie na wypożyczenie laptopa do nauki zdalnej, dla Państwa dzieci.

Opieka świetlicowa zapewniona będzie zgodnie z rozporządzenie wyłącznie dla dzieci, których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne w związku ze zwalczaniem COVID-19. Warunkiem jest wniosek rodziców.

Liczymy, iż  ta trudna dla Nas wszystkich sytuacja będzie przejściowa i już 12 kwietnia na nowo z radością powitamy uczniów  w murach naszej szkoły.

Dyrekcja oraz kadra

Niepublicznej Naukowej Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej-Curie

 

 

 

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.