Z ogromną radością informujemy, że Hubert Piskulak otrzymał wyróżnienie w II Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „EKO-STRÓJ”.
Celem konkursu było promowanie postaw proekologicznych oraz rozwijanie kreatywnego podejścia do recyklingu. Uczestnicy mieli za zadanie zaprojektować i wykonać strój z materiałów recyklingowych, naturalnych lub wtórnych.
Serdecznie gratulujemy Hubertowi sukcesu, kreatywności oraz zaangażowania. Życzymy kolejnych inspirujących pomysłów i dalszych osiągnięć!

