Wyróżnienie w II Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „EKO-STRÓJ”

Z ogromną radością informujemy, że Hubert Piskulak otrzymał wyróżnienie w II Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „EKO-STRÓJ”.

Celem konkursu było promowanie postaw proekologicznych oraz rozwijanie kreatywnego podejścia do recyklingu. Uczestnicy mieli za zadanie zaprojektować i wykonać strój z materiałów recyklingowych, naturalnych lub wtórnych.

Serdecznie gratulujemy Hubertowi sukcesu, kreatywności oraz zaangażowania. Życzymy kolejnych inspirujących pomysłów i dalszych osiągnięć!

Brak opisu.

 

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.