Za nami wyjątkowy konkurs na Najciekawszy i najzabawniejszy sposób czytania książek — i musimy przyznać, że uczestnicy przeszli nasze oczekiwania! Otrzymaliśmy mnóstwo pomysłowych i pełnych humoru zdjęć. Było czytanie:
📖 do góry nogami,
📖 na drzewie,
📖 na dachu,
📖 w bagażniku samochodu,
📖 a nawet pod wodą!
Jury miało naprawdę trudne zadanie, ponieważ wszystkie fotografie były niezwykle oryginalne.
Po burzliwych naradach wyłoniono zwycięzców konkursu:
🥇 I miejsce – Radek, kl. 5a
🥈 II miejsce – Jakub, kl. 1a
🥉 III miejsce – Nikodem, kl. 5a
Wyróżnienia:
Antoni, kl. 5a
Laura, kl. 1a
Emmanuil, kl. 2a
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i niesamowite pomysły!
Mamy nadzieję, że ten konkurs zachęcił wszystkich do jeszcze częstszego sięgania po książki i odkrywania radości z czytania.
