Świętowanie Dnia Dziecka uczniowie klas 1 i 2 rozpoczęli od wycieczki do zoo w Lisowie. Spacer wśród zwierząt, odkrywanie ich zwyczajów oraz wspólne spędzanie czasu na świeżym powietrzu dostarczyły dzieciom wielu wrażeń i powodów do uśmiechu. To był dzień pełen ciekawych doświadczeń i dobrej zabawy.




