Wycieczka kl. 1a i 2a do Lisowa

Świętowanie Dnia Dziecka uczniowie klas 1 i 2 rozpoczęli od wycieczki do zoo w Lisowie. Spacer wśród zwierząt, odkrywanie ich zwyczajów oraz wspólne spędzanie czasu na świeżym powietrzu dostarczyły dzieciom wielu wrażeń i powodów do uśmiechu. To był dzień pełen ciekawych doświadczeń i dobrej zabawy.

 

 

 

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.